טיפול בבעיות בזוגיות

לאחרונה המודעות כלפי טיפול בבעיות ביחסים היא הרבה יותר גבוהה, אנו נתקלים בהמון זוגות שמדברים בפתיחות על מציאות טיפול בבעיות בזוגיות, הבעיות שיש להם בזוגיות ואף מחפשים באופן גלוי ברשתות החברתיות טיפול זוגי. הפניה לעזרה היא לגמרי לא בושה והמודעות כלפי זאת גברה בעקבות ההתפתחות של המדיה החברתית, אנשים יותר פתוחים ומשתפים. כמובן שהטיפים והעצות שתקבלו בקבוצות למיניהן, הן לא בהכרח מקצועיות ולא מתבססות מתוך הבנה והכרה במערכת היחסים שלכם בצורה מדויקת ומעמיקה.

בתקופות מסוימות זוגות מוצאים את עצמם בתוך משברים קשים ומחפשים טיפול בבעיות בזוגיות, טיפול זוגי הוא הכתובת הנכונה עבורם. בטיפול זוגי כל הקלפים נפתחים, בני הזוג יכולים לדבר בצורה הכי פתוחה על הבעיות בזוגיות, על הדברים שהם מרגישים, מהם הדברים שהכי מפריעים להם בפרטנר השני וכמובן שהמטרה העיקרית של הטיפול היא בסופו של דבר להגיע למצב שניתן להמשיך את הקשר בדרך אחרת. לעיתים רחוקות, כאשר המצב אינו משתפר מטיפול לטיפול, על הזוג לבחור אם להמשיך את הקשר או לפרק את החבילה.מהם הדברים שעלולים לגרום לבעיות בזוגיות?

  1. שחיקה- זוגיות ארוכת שנים, עלולה להוביל לתחושה של שחיקה, של חוסר ריגושים וסוג של מיצוי.
  2. הרגל- כאשר המערכת יחסים הופכת להרגל ולא מתבססת על אהבה.
  3. חוסר סבלנות- חוסר סבלנות כלפי הבן זוג, חוסר הכלה ויכולת להקשיב.
  4. ריבים- ריבים תמיד יהיו בזוגיות, אך שהם בתדירות גבוהה ויום יומית, זהו הזמן להבין שיש דברים לא תקינים במערכת היחסים.

  5. חשוב מאוד לפני שמתחילים טיפול זוגי, לבדוק מי הוא האיש מקצוע שעומד מולכם, ולדאוג שהוא מוסמך ומקצועי לעבור אתכם את התהליך.

מרגישים שהגיע הזמן לפתור המון סוגיות במערכת יחסים שלכם? מוזמנים לפנות אליי ויחד נמצא את הדרך 🙂

חייגו – 052-8029922