טיפול זוגי

מרגישים שהקשר הזוגי נסדק? מרגישים שהאהבה שהייתה בהתחלה פשוט נעלמה? מרגישים שאין עם מי לדבר? שאתם כבר לא מבינים אחד את השני וכל דבר הכי קטן בבן הזוג מעצבן אתכם?
קודם כל חשוב שתבינו שאתם לא לבד. זוגות רבים נתקלים בקשיים בקשר הזוגי עד כדי איום על המשך קיומו. דבר שני, חשוב שתדעו שבהחלט יש מה לעשות.
אין סיבה לרוץ ולפרק את החבילה הזוגית לפני שניסיתם את האופציה של טיפול זוגי. ד"ר ליאת בן ארי (ברש) מומחית בתחום של טיפול זוגי תשמח לסייע לכם ולתת לכם מגוון כלים מעשיים שיסייעו לכם לחיות בהבנה אחד עם השני ולהשיב את האהבה  שנעלמה.
בכדי לתחזק זוגיות יציבה ובריאה לאורך זמן, חשוב להשקיע בה, אבל, לעיתים שגרת היום יום, העבודה, הילדים וכל דרישות החיים, עלולים להוביל להזנחת הזוגיות.
במקרים רבים, הזנחת הזוגיות, גורמת למשברים, לריבים או לאובדן התשוקה ולסוג של אפתיה.
יחד עם זאת, יש גם מקרים בהם המשברים בזוגיות יהיו תוצר של שינויים (הולדת הילדים וכדומה) או כתוצאה מפגיעה באמון (כמו במקרה של בגידה).
לא משנה מהי הסיבה בגינה הזוגיות נקלעה למשבר, חשוב מאוד שלפני שבוחרים להרים ידיים ולהיפרד או לחילופין, מתפשרים על חיים עם זוגיות לא טובה, חשוב לבחון אם ניתן לתקן או לשפר את הזוגיות ובמה זה כרוך. זוגות רבים מגלים שהדרך הטובה ביותר לנסות ולשפר את הזוגיות, עוברת בקבלת טיפול זוגי מיועץ זוגי מקצועי ומנוסה.

טיפול זוגי – למי זה כדאי?

הייתם שנים בקשר זוגי, אהבתם אחד את השני ברמות הגבוהות ביותר, נשבעתם שתמיד תהיו שם אחד בשביל השני, התגעגעתם כשלא הייתם ביחד, אבל אז משהו קרה.
משהו בקשר הזוגי שלכם נסדק והפך את הדברים למסובכים הרבה יותר. אתם כבר לא מבינים אחד את השני, מתקשים להשלים עם ההתנהגות של בן הזוג וכל דבר קטן בו מטריף אתכם.
זה בדיוק הזמן בו כדאי להתחיל לחשוב על טיפול זוגי.
ד"ר ליאת בן ארי (ברש) מאתרת את הבעיות שנמצאות מתחת לפני השטח אצל הזוגות המגיעים אליה, ומספקת להם כלים לגישור על הפערים.
טיפול זוגי איכותי נועד ללמד את בני הזוג להתמקד בחוזקות אחד של השני, במקום בחולשות, ללמד אותם איך להעצים אחד את השני, במקום להקטין ואיך ליצור גשר להידברות ולפתיחת ערוצי תקשורת. במקרים מסוים אמליץ גם על טיפול משפחתי כדי לפתוח ערוצי תקשורת אצל כלל בני המשפחה.

 

ליצירת קשר חייגו 052-8029922 או מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם!  טיפול זוגי קצר מועד

  זוגות רבים נמנעים מלגשת לטיפול זוגי בטענה שאין להם זמן לזה.
  שגרת החיים העמוסה לעייפה דוחקת את העבודה על הקשר הזוגי לשוליים ואינה מותירה מקום או זמן לטיפול זוגי.
  אם גם אתם חשים כך חשוב שתכירו את האפשרות של טיפול זוגי קצר מועד.
  מדובר בטיפול ממוקד ומכוון מטרה שבו ד"ר בן ארי מטפלת רגשית מאתרת את הבעיות הרגשיות שמתחת לפני השטח ומסייעת לבני הזוג להתמודד עימן. אלו יכולים להיות כעסים מהעבר, קושי בהכלה ובהבנה אחד של השני, חוסר הסכמה ועוד.
  בטיפול קצר מועד מקבלים בני הזוג כלים פרקטיים ושימושיים שיסייעו להם בפתיחת ערוצי הידברות ותקשורת.

  מה קורה לזוגיות לאחר לידה?

  הצלחות בטיפול זוגי

  זוגות רבים מגיעים לקליניקה של ד"ר ליאת בן ארי כשהם כעוסים ומיואשים ויוצאים ממנה אופטימיים בהרבה
  טיפול זוגי נועד, כאמור, לגשר על הפערים וללמד את בני הזוג לחיות בהבנה אחד עם השני, על אף ולמרות הקשיים.
  ד"ר בן ארי מאמינה כי על בני הזוג לקחת אחריות במקום להאשים ולהשתנות בעצמם במקום לנסות ולשנות את בני זוגם.
  במהלך הטיפול הזוגי לומדים בני הזוג להסתכל על חצי הכוס המלאה, על היתרונות אחד של השני, לעשות עבודה על עצמם ואט אט מצטמצם לו הפער שבגינו הם הגיעו לטיפול. טיפול זוגי מעמיק את האינטימיות הרגשית ואת הקרבה ומשיב לבני הזוג את ההבנה ההדדית שאבדה להם.