חרדה מדייטים

אם חושבים על דייטים בצורה מעמיקה, יש לא מעט סיבות טובות לחרדה מדייטים.  בעצם מהו דייט? סוג של "מבחן", בו בודקים את מידת האטרקטיביות שלנו, בוחנים את החכמה שלנו, את האינטלקטואליות שלנו, מראה חיצוני, עבר, הווה, עתיד, בעצם את כל מי שאנחנו. כיצד נדע אם "עברנו" את המבחן? אם נעבור לשלב ב'. דייט נוסף זוהי ההוכחה לכך ש"התקבלנו" ומצאנו חן בעיני הפרטנר שלנו לדייט. מצד שני, יכול מאוד להיות שאמנם אנו "התקבלנו", אך אנו לא בטוחים בכך שאנחנו מעוניינים בכלל להמשיך. דייט מול בן אדם, שאנו לא מספיק מכירים ולא יודעים מה הוא חושב עלינו, יכול לגמרי להוות כסיטואציה מלחיצה, אך השאלה היא האם אתם סובלים מחרדה נורמטיבית מדייטים או מחרדה בלתי בריאה מדייטים?

חרדה מדייטים

כיצד ניתן לזהות חרדה מדייטים?

במידה ואתם מתמודדים עם שאלות בלתי פוסקות של "האם אני מספיק טוב? "האם אני מספיק מושך חיצונית" "האם אני מספיק מרשים" ולפני כל דייט אתם בקושי מצליחים לתפקד, סביר להניח שאתם סובלים מחרדה מדייטים, במיוחד אם החרדה מלווה בסימפטומים גופניים כגון: שלשולים, כאבי בטן, כאבי ראש, זיעה ועוד.

התנהלות דייטים במצבי חרדה

כאשר סובלים מחרדה מדייטים הדייט עלול להיות מאוד קשה והתפקוד שלכם יכול להיות מאוד ירוד. יכול להיות שלפני הדייט התכוננתם שעות והסרטתם בראש בדיוק מה אתם הולכים להגיד, אך בפועל אתם מוצאים את עצמיכם לא מצליחים להשחיל משפט אחד כראוי ולא מצליחים להעביר את המסרים שעוברים לכם בראש דרך הפה. במקום ליהנות מהדייט, מהאווירה ומהפרטנר שלצדכם, כל מה שאתם מתעסקים בו זה איך אתם נתפסים בעייני הדייט שלכם, איך אתם נראים, איך אתם נשמעים ולא מצליחים להתרכז בלהכיר את האדם שנמצא  מולכם ולכן גם מאוד קשה להצליח בצורה הזו להתחיל מערכת יחסים.

כיצד ניתן לטפל בחרדה מדייטים?

חרדה מדייטים, חוץ מכך שהיא מאוד לא נעימה, היא פשוט פוגעת לכם בסיכויים להצליח ולהכיר באמת אדם עבור קשר זוגי רציני ולכן חשוב מאוד לטפל במצבי החרדה מוקדם כמה שאפשר, על מנת לצאת ממעגל החרדה ולהתחיל ליהנות מדייטים כמה שאפשר. טיפול בחרדה באמצעות איש מקצוע עלול להוות ניסיון מעולה לצאת ממעגל החרדה ולהיכנס למעגל ההנאה מדייטים, אחרי הכול להכיר אדם חדש, שעלול להיות הפרטנר הבא שלכם לחיים הוא דבר חיובי ואין כל צורך וסיבה להפוך את הדבר לשלילי.

רוצים לנטרל את החרדה ולהפוך את חוויית הדייטים לחיובית ומהנה? מזמינה אתכם לטיפול בחרדה, אחד על אחד יחד איתי.

לפרטים נוספים חייגו – 052-8029922 או מלאו פרטים בטופס המצורף

    שם (חובה)

    מספר טלפון (חובה)