ד"ר ליאת בן ארי ברש עוסקת בתחומי טיפול מגוונים ובניהם גם טיפול רגשי לילדים. לקליניקה הפרטית שלה מגיעים מידי יום מטופלים ששואפים לבצע שינויים משמעותיים וליאת מלווה אותם לאורך כל הדרך. את ההכשרה לשמש בתור  מטפלת רגשית לילדים עברה ד"ר בן ארי באוניברסיטת בר אילן תוך לימודים מעמיקים והתמקצעות בעולם הילדים והגיל הרך. מטפלת רגשית מוצלחת היא כזו שעברה הכשרה מתאימה ויש לה את כל הכלים והידע כדי לטפל בילדים בצורה הראויה ביותר ולסייע להם במגוון התמודדויות.

טיפול בילדים

טיפול רגשי בילדים הוא טיפול פסיכולוגי לכל דבר ועניין. זה אומר שבמהלך טיפול כזה נברר את כל הגורמים להתנהגות מסוימת ורק אז נבחן כיצד ניתן לשנותה. מדובר בתהליך עמוק ומשמעותי שיכול לשפר בצורה ניכרת את איכות חיי הילדים ולסייע להם להתגבר על מגוון רחב של בעיות. טיפול בילדים ונוער הוא תחום שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות וניתן באמצעותו לקדם ילדים ונוער בתחומים רבים.

מטפלת רגשית באשדוד

בעיות תקשורת בזוגיות

כשיש צורך בטיפול רגשי לילדים צריך לברור בקפידה את המטפל שיבצע אותו. חשוב להבין שלא כל אחד יכול לטפל בילדים ולא מספיקה גישה טובה לתחום. מטפלת רגשית טובה חייבת להיות בעלת ההכשרה המתאימה, בנוסף לגישה טובה לילדים. ד"ר ליאת בן ארי ברש, מטפלת מוסמכת לילדים בקליניקה הפרטית שלה באשדוד ומלווה זוגות, ילדים ומשפחות בתהליכי שינוי משמעותיים.

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים או חייגו 052-8029922